Всеукраїнський тиждень права – 2019

В Україні щороку у грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

На виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року №568-р «Про затвердження  плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права», наказом №586 Державного агентства лісових ресурсів України, був затверджений план заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права, який, зокрема, передбачає організацію виступів з питань реалізації захисту прав людини, соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції у сфері лісового та мисливського господарства, проведення з працівниками лекцій, бесід з питань реалізації та захисту прав людини з метою підвищення  необхідного рівня правових знань у сфері лісового та мисливського господарства.

Так, згідно з плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права, 13 грудня 2019 року о 10-00, на базі ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ», відбудеться «День відкритих дверей» для дітей шкільного віку. У програмі заходу – екскурсія по підприємству, спілкування з провідними фахівцями-лісоводами та з начальником Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства. До заходу запрошуються учні та викладачі.