Конференція ТЛУ 11.02.2020

11 лютого 2 020 року відбулась обласна конференція Луганської обласної організації Товариства лісівників України за участі представників Українського товариства мисливців і рибалок, Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь, на якій були обговорені проект закону (реєстр. № 2448) про внесення змін до Закону України «Про мисливське господарство і полювання»(щодо зміни порядку обліку тварин, які віднесені до державного мисливського фонду) та проект закону (реєстр. № 2351) про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу).

Учасники конференції прийшли до висновку, що деякі запропоновані зміни до законодавства є неприпустимими та не тільки не сприятимуть біорізноманіттю, а навпаки нанесуть навколишньому природному середовищу та мисливській фауні шкоду.

За підсумками конференції було прийнято рішення звернутися до Комітету з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України з пропозицією перегляду зазначених законопроектів.