Колегія Луганського ОУЛМГ

Під головуванням виконуючого обов’язки начальника ЛОУЛМГ Олексія Латиніна, 6 травня 2019 року, відбулася чергова колегія Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.
На колегії були розглянуті питання про підсумки фінансово-господарської та антикорупційної діяльності лісогосподарських підприємств області за 1 квартал 2019 року. Окрім цього, присутнім було доведено інформацію щодо санітарного стану насаджень та виконання заходів із ліквідації масового всихання лісів та про стан готовності лісогосподарських підприємств області до пожежонебезпечного періоду 2019 року за результатами перевірки ГУ ДСНС в Луганській області.

За результатами розглянутих питань, колегія управління доручила директорам підприємств взяти під особистий контроль та вжити низку заходів щодо забезпечення всього комплексу першочергових профілактичних і попереджувальних заходів.

Також директорам було наголошено про персональну відповідальність та посилення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства з питань антикорупційної діяльності на підприємствах.
Після колегії було обговорено питання щодо обрання кандидатів на установчий з’їзд новоствореної Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь»