І знову горить трава…

  У зв’язку зі зниженням середньодобових температур та відсутністю загроз виникнення лісових пожеж, з 28 жовтня на території  ДП «Новоайдарське ЛМГ» був закритий пожежонебезпечний сезон 2019 року.
Але незважаючи на значне зниження температури, окремі громадяни продовжують палити суху траву і листя, створюючи загрозу розповсюдження вогню на лісові масиви.
Так, вчора о 19:00 на території Райгородської сільської ради виникла пожежа (сільгосппал), яка в свою чергу створила загрозу розповсюдження вогню на територію державного лісового фонду Райгородського лісництва.    Завдяки оперативним діям Державної лісової охорони лісництва та працівникам ДСНС, а також завдяки своєчасному виконанню заходів з попередження виникнення лісових пожеж                 ( влаштування мінералізованих смуг) пожежу було ліквідовано.

Враховуючи це, Луганське обласне управління лісового та мисливського господарства знов звертає увагу громадян та організації на неприпустимість подібних дій!

За знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, – передбачена відповідальність.

Пам’ятайте:  пожежу краще не допустити, ніж загасити. І якщо ми будемо уважними і обережнішими та завжди виконувати правила пожежної безпеки, то захистимо себе й природу від втрат!