Брифінг для ЗМІ в облдержадміністрації

         Про проведення в області передсвяткової ялинкової кампанії розповів на брифінгу для журналістів, начальник Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Головченко.

Загалом на  Луганщині планується реалізувати 29 тисяч 568 штук новорічних ялинок на суму 2 мільйони 881 тисяча 930 гривень. Станом на сьогодні, вже реалізовано 3350 новорічних ялинок на суму 318 тисяч 274 гривні.

Торгівлю новорічними ялинками на території Луганської області державні лісомисливські господарства проводять в центральних садибах, лісництвах та на торгових ринках області. Ціна на новорічні ялинки наразі коливається від 75 до 235 гривень. З більш детальною інформацією можна ознайомитись на офіційних сайтах лісомисливських господарств(http://www.luglis.gov.ua/derzhavni-pidpri-mstva/)

Для маркування новорічних ялинок лісомисливські господарства використовують пластикові бирки. Вони необхідні для перевірки легальності заготівлі новорічних ялинок. Про походження новорічних ялинок можна дізнатися на сайті www.ukrforest.com. Якщо інформація про заготівлю новорічної ялинки відсутня, то її заготовлено нелегально.   В передноворічний період на підприємствах області створено 46 рейдових бригад, до складу яких входять 120 працівників державної лісової охорони, 12 працівників Національної поліції. Так з початку грудня ними було проведено 69 рейдів.