Колегія Луганського ОУЛМГ

Під головуванням виконуючого обов’язки начальника ЛОУЛМГ Олексія Латиніна, 3 липня 2019 року, на базі ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ » відбулася чергова колегія Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.
 На колегії були розглянуті питання щодо якості проведення рубок головного користування, формування та оздоровлення лісів ДП «Біловодське ЛМГ»,  ДП «Новоайдарське ЛМГ» та ДП «Станично-Луганське ДЛМГ»,   та про стан бухгалтерського обліку та звітності деяких лісогосподарських підприємств області.

За результатами розглянутих питань, колегія управління доручила директорам підприємств взяти під особистий контроль та посилити відповідальність фахівців, задіяних в роботах з відводу і таксації лісосік та забезпеченні контролю за проведенням рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення насаджень.

Також було рекомендовано вжити низку заходів щодо забезпечення контролю за правильністю ведення бухгалтерського обліку та посилити контроль щодо достовірності оперативної та фінансової звітності та проведення щомісячних звірок даних бухгалтерського обліку з даними галузевої інформаційно-телекомунікаційної системи електронного обліку деревини.
Після колегії присутні заслухали інформацію про участь луганської делегації в установчому з’їзді Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь», де були розглянуті перспективи розвитку мисливства як на Луганщині і в Україні.