Заходи протидії пожежам в Луганській області.

7 травня 2019 року під головуванням заступника голови Луганської обласної адміністрації, заступника голови регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Клименка Ю.Ю. відбулось чергове засідання комісії з питання протидії пожежам у природних екосистемах протягом пожежонебезпечного періоду 2019 року .

Розроблений та затверджений План дій щодо попередження та ліквідації пожеж у лісах Луганської області в пожежонебезпечний період 2019 року та визначено заходи запобігання лісовим пожежам, контролю за дотриманням пожежної безпеки агропідприємствами, фермерськими господарствами.

Лісогосподарськими підприємствами, що входять до сфери координації Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства проведено комплекс профілактичних заходів з охорони лісів від пожеж, виставлена наглядна агітація, перекрито дороги до лісових масивів, укомплектована лісопожежна служба, постійно проводяться  рейди і патрулювання лісових масивів. Проведена спільна перевірка готовності лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду

На територій державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство» проведено тактичні навчання щодо ліквідації лісових пожеж та відпрацьована взаємодія протипожежних формувань лісогосподарських підприємств та пожежних служб.

 

Попередження:  заборонено відвідування лісових масивів населенням і в’їзд до них транспортних засобів на період високої та надзвичайної пожежної небезпеки.

 

Прес-центр Луганського обласного

управління лісового та мисливського господарства