Семінар з охорони праці

 

Знання та дотримання вимог з охорони праці – професійний обов’язок  усіх працівників та один з основних аспектів успішної роботи підприємства.

З метою профілактики виробничого травматизму та дотримання працівниками безпечних умов праці, нещодавно в Луганському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, для інженерів з охорони праці лісогосподарських підприємств, було проведено семінар на тему: «Управління ризиками у лісовій галузі», заснований на матеріалах ISO 31000:2018.

Програма семінару передбачала широкий спектр актуальних питань. Серед яких – нова редакція Положення про розслідування нещасних випадків на виробництві та стан виробничого травматизму на підприємствах лісового господарства України в 2018-2019 роках.

Так за означений період на підприємствах лісового господарства України було зареєстровано 36 випадків травмування, 10 з яких зі смертельними наслідками.

На підприємствах лісового господарства Луганської області в 2018 році був зареєстрований один груповий нещасний випадок виробничого травматизму в ДП «Станично-Луганське ДЛМГ».

 

 

Прес-служба Луганського ОУЛМГ