Колегія Луганського ОУЛМГ

1 серпня 2019 року, на базі ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ» відбулася чергова колегія Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Засідання розпочалося доповіддю начальника ЛОУЛМГ Павла Головченка про стан галузі за матеріалами колегії Держлісагенства, яка була присвячена підведенню підсумків господарсько-фінансової діяльності за перше півріччя 2019 року як галузі взагалі, так і діяльності лісогосподарських державних підприємств Луганщини.

З доповіддю по першому питанню виступив начальник відділу лісового та мисливського господарства Володимир Запара. Він проаналізував роботу усіх виробничих підрозділів, наголосивши на їх досягненнях та недоліках.

Перший заступник начальника управління Володимир Шевченко, доповів про стан справ у мисливській галузі та зазначив невисокий рівень охорони мисливських угідь.

Також на колегії розглянуто низку інших питань виробничої діяльності підприємств.

Підбиваючи підсумки колегії, Павло Олександрович звернув увагу керівників лісогосподарських підприємств на необхідність неухильного виконання поставлених завдань,  та взяв  під особистий контроль виконання. За результатами роботи колегії, щодо п’яти директорів лісогосподарських підприємств, було запропоновано порушити перед держлісагенством питання щодо притягнення їх до дисциплінарної відповідальності.